Golden chase


Golden Chase je něco mezi hrou a prací. Těžíte diamanty, které pak proměníte na realné peníze.
- U této firmy nepotřebujete investice
- Je to téměř bez práce a ani nemusíte hledat lidi pod sebe
- Nepotřebujete žádné znalosti, dělníci těží i přes noc
- Výplaty jsou okamžité na peněženku bez čekání
 

Jak to funguje?

Jak jsem psal před chvíli, pořídíte si trpaslíky a tím Vám těží diamanty…to je vlastně celé :)

Jak na to
Po registraci do této hry (odkaz na registraci je níže na stránce) budete potřebovat zmíněné trpaslíky. Koupíte je za zlato. Pokud nechcete investovat ani korunu, je možné nasbírat zlato denním bonusem. Klikněte vlevo v menu na „Daily bonus“ a tam každých 24 hodin kliknutím dostanete 10-100 zlata. Což je velmi málo, ale je to zadarmo. Tímto způsobem šetříte a pak nakoupíte trpaslika/ky. Mě se ale čekat nechtělo a tak jsem vložil několik tisíc a nakoupil zlato. Výhoda je, že můžete nakoupit zlato třeba i za dva dolary – je to na Vás. Čím více, tím rychleji vyděláváte.

 máte zlato koupené nebo našetřené, zajděte v menu do „Dwarf cave“. Zde vidíte 7 druhů trpaslíků a každý z nich má jinou cenu a také rychlost těžení. Podle kalkulačky si spočítáte jaké trpaslíky je pro Vás dobré koupit.
Po zakoupení trpaslíků Vám už pracují a budou pracovat nonstop i když spíte…
Stačí párkrát nebo jednou denně zajít v menu do „Storage“, kde vidíte počet jakých trpaslíků máte a kolik natěžili. Klikněte na tlačítko „Collect all“. Tím se Vám uloží diamanty do skladu. Prodáte je v menu „Trade shop“ kliknutím na tlačítko „Sell all“. Teď je důležité říci, že 70% zlata vytěženého jde na účet pro znovu investování na nákup dalších trpaslíků a tím vydělávat rychleji. Zbylých 30% jde do účtu „cash out“ a z něj již můžete vybrat zlato za reálné dolary na Payeer. Klikněte v menu na „Order payment“, napište Vaše ID Payeeru (to je přidelený identifikační kód Vaší peněženky po registraci Payeeru a také se za jeho pomocí do ní přihlašujete). Pak napište počet zlata, který chcete vybrat – ukáže se Vám hned pod tím počet dolarů kolik dostanete a klikněte na „Order Payment“. V tuto chvíli máte již peníze ze hry na svém účtu.
Také je velmi důležité zdůraznit, že můžete vybrat tolik dolarů kolik máte tzv. Payment Points – což jsou body na výběr dolarů. Pokud máte 15 PP bodů, můžete vybrat 15 dolarů. Tyto body se získávají z Vašich refů po jejich nákupu a nebo si koupíte trpaslíky, které je těží. Mě osobně těží na začátku této hry 8 PP bodů denně :) . V menu „Dwarf cave“ ty poslední dva trpaslíci těží tyto body. jeden je levnější, ale těží jen 1 PP denně. Ve „Storage“ můžete vidět počet PP bodů kolik máte. Já osobně doporučuji koupit na začátek alespoň jednoho trpaslíka na výrobu PP bodů. Ten Vám bude do doby (než reinvesticí vyděláte stabilně tolik denně kolik budete chtít vydělat) težit PP body, které nutně potřebujete.

To je asi celé jak tato „hra“ funguje. Níže ve videu je vysvětlené a ukázané jak se co kde dělá a proč.

Jak nakoupit zlato?

Nejdřív je dobré mít peněženku Payeer – pokud ji nemáte, registrace je – zde. Nahoře na stránce klikněte na „Sign up“, vložte svůj email a opište kód. Případně mi napište a já Vám poradím.
Po registraci vložit peníze do této peněženky. Můžete použít směnárnu, kterou má a převést peníze z Egopay nebo své karty. Až budete mít peníze připravené na Payeeru běžte do hry Golden Chase a v menu vlevo klikněte na „Cashier“. Do rámečku napište sumu v dolarech, kterou chcete vložit a klikněte na „Deposit“ a hned pak na „Pay and get GOLD“. To Vás přesměruje na formulář k zaplacení. Zde vyberte Payeer, vše skontrolujte a zaplaťte. Zlato se Vám brzy připíše do hry. Bližší info je níže ve videu nebo mi napište. Někteří mají problém s nákupem zlata – většinou kvůli tomu, že nemají peníze na požadované peněžence. Navíc při prvním nákupu zlata dostanete bonus +55% k částce, kterou vložíte a také několik trpaslíků ZADARMO:)


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one