Zahraniční web, kde můžete vydělávat pomocí přepisu naskenovaných obrázků (bezpečnostních kódů). ProTypers je konglomerát vstupních dat specialistů. Pracujeme především na převodu naskenovaných dokumentů z obrázků na text pro instituce v Severní Americe a Evropě. Také nabízíme naše služby neuronové sítě Text Imaging vývojářům a poskytují CAPTCHA dekódování pro zrakově postižené (blind). V současnosti pro nás zadávají data zájemci z celého světa. Jediným požadavkem pracovat pro nás je počítač, dobré připojení k Internetu a možnost zadat více než 30 slov za minutu. Sami si určíte tempo práce. Čím rychleji píšete, tím více peněz vyděláte. Naše nejlepší typers vydělávají mezi 100 USD a 250 USD každý měsíc!
Moje poznámka: při zakládání účtu si musíte zvolit jaký způsob výplaty USD budete požadovat (Paypal,LR nebo Western Union). Na peněženku Liberty Reverse a Paypal firma bez problémů vyplácí vždy každé pondělí - částky nad 3 USD. Věnujte prosím pečlivou pozornost informacím níže, jak máte obrázky přepisovat - je to skutečně důležité !!! Další možností pro výplatu za přepisy je Western Union - zde firma převádí až částky nad 100 USD, kdy Vám do e-mailu přijdou podklady k výběru.
Zde odkaz na registraci:
http://www.protypers.com/?id=6228
Doporučuji si zřídit peněženku Liberty Reserve ještě před registrací na web Protypers. Výplata na tuto peněženku probíhá už od 3 USD každý týden v pondělí. Hned v pondělí večer už mám USD na peněžence. Kdo tuto peněženku nemá, zde je jeden z návodu, jak ji lze založit (při registraci pište bez háčků a čárek):

Zde odkaz na registraci:
http://www.protypers.com/?id=6228
Doporučuji si zřídit peněženkuPaypal ještě před registrací na web Protypers. Výplata na tuto peněženku probíhá už od 3 USD každý týden v pondělí. Hned v pondělí večer už mám USD na peněžence.
A nyní již informace k samotné práci (je vhodná skutečně pouze pro ty z Vás, kdo píší bez chyb a rychle):
- opisovaný text je nutno zadat přesně podle předlohy a to v daném časovém limitu
- při opisování textu dodržujte malá a velká písmena
- pokud si chcete udělat pauzu, potom při zobrazení dalšího obrázku opište právě zadaný text, nepotvrzujte, ale myší klikněte na tlačítko vpravo “Sumbit and Pause” . O víkendu se většinou obrázky načítají pomaleji než během týdne a práci proto můžete zastavit i v době, kdy tam žádný obrázek právě zobrazen není.
- zbytečně se nerozptylujte tím, že stále budete sledovat stav vašeho účtu
- pokud zadaný text nemůžete přečíst, respektive je nečitelný, potom stlačte klávesu “Esc” nebo tlačítko "Don´t know = nevím". Toto však používejte obezřetně, protože čitelnost slov je opět hlídána a pokud budete tyto klávesy používat často, tak vás server vyhodí za nekvalitní práci. Pokud bude obrázek nečitelný, raději vložte alespoň nějaké znaky a enter.
- po každém opsání slova toto odešlete klávesou “enter”, zrychlíte si tak práci
- pokud je jedno zadané slovo ze dvou zadaných neúplné, potom zadejte slovo čitelné nebo alespoň část, která čitelná je
- pokud jsou v zadání slova dvě, potom i v opisu musí být slova dvě a to oddělena mezerou
- opisujte rychle ale především přesně !!!
- při opisování textu nic z internetu nestahujte, tím by jste zbytečně snížili přístupovou rychlost
- opisujte kdykoliv je to možné a jak dlouho je to možné (o víkendu jsou servery dost obsazené, takže budete muset čekat než vám bude nějaký text/obrázek k opisu přidělen)
- opisuje se nejenom text ale i součásti textu, kterými mohou být forografie číselných tabulí (v tomto případě je nutné opsat číslo z fotografie)
- nenechte se odradit počátečním neúspěchem, časem se vaše výsledky zlepší
- hodnotí se i přesnost přepisu, proto pište rychle a bez chyb (sama dosahuji přesnosti cca 93,3%)
- statistiky se generují až za 10 minut, takže těsně po skončení psaní nevíte jakou máte úspěšnost
- je lepší odeslat špatně vyplněný text (neúplný text, překlep…) než nestihnout časový limit
- o víkendu večer nepočítejte s velkými zisky, často čekáte protože není k dispozici žádný text ( jindy je to OK )
- v případě že opakovaně nestihnete text odeslat dostanete na určitou dobu zákaz, zákaz trvá jen několik hodin, pak můžete psát dál.
- vytvořte si svůj affiliate kód. Stačí pouze jeden pro neomezené množství pozvaných lidí. Více affiliate kódů můžete mít např. pro rodinu, přátelé na facebooku, inzerci v novinách apod., jinak stačí pouze 1 kód. Provize z lidí ve svém týmu je 10%. Je zakázáno si sám vytvořit podúčet a tuto provizi čerpat z vlastní práce navíc !!! Tuto provizi by měli poskytnout za cca necelé 3 týdny po našich několika pravidelných výplatách.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one